Klient: Strefa dizajnu

Data: 12/2020

Dzisiejszy program sponsorują literki "S" i "D" oraz liczba "10"!
Tak, dziś mija 10 lat dizajnowania w  STREFIE DIZAJNU. Dizajnowania na klawiaturze, dizajnowania manualnego, w biurze i w terenie. Przez te lata powstało wiele projektów, lepszych i gorszych z sukcesami i bez. Przewinęło się wielu klientów, część została na stałe. Nabyłem dużo nowych umiejętności, a nabyte wcześniej cały czas rozwijam. Przewinęło się dużo sprzętu, część nadal świetnie sobie radzi, a część ustąpiła nowszym technologiom. Jednym słowem cały czas do przodu.

Taka rocznica to tez dobry moment do rozpoczęcia nowych działań. Po pierwsze, po wielu latach, strefadizajnu.pl dorobiła się swojej strony internetowej, którą właśnie dziś chciałem zaprezentować. Będę zamieszczać tutaj wszystkie znaczące projekty zarówno te stare jak i nowe. Strona powstała we współpracy z Agencją Interaktywną Airrr, z którą stawialiśmy swoje pierwsze kroki właśnie 10 lat temu.
Kolejnym nowym działaniem jest powstanie bloga. Blog będzie działał równocześnie ze stroną, ale będzie zawierał dodatkowo wiele różnych aspektów które zazębiają się poniekąd o strefę dizajnu. Mam nadzieję że blog będzie prowadzony regularnie, i każdy znajdzie tam dla siebie coś ciekawego.
Jest jeszcze kilka nowych pomysłów na nowe działania, ale to na razie tajemnica :)

Bardzo dziękuję wszystkim którzy przez te lata wspierali mnie oraz moje działania, co w dużej mierze przyczyniło się do tego że jesteśmy razem już 10 lat. Zachęcam do oglądania, komentowania, lajkowania, polecania ;) jednym słowem czynnej aktywności która zaowocuje dalszym rozwojem STREFY DIZAJNU :)

Dziękuję,

pioTR

ARTBUILDING
lśniących
AMAZONKA
wymarzonych
GARDENOWO etykiety
IBDIM_księga znaku
TURNIEJE_SQUASH
spokojnych
Legia SQUASH
Leśne przedmieście
smacznych
ulotka bezpieczne dziecko
słodkich...
Jack Daniels ANTYRADIO edition
ho ho ho
bohaterony 2020
10 lat Strefy dizajnu
kartki okolicznościowe SD
greenwood billboard
Otwarcie ramówki
torby promocyjne
Nastaw się na chill out vol 13
Gala rocku antyradia 2015
mercedes tire track
mercedes moro
Etykiety Krzętle 01