STREFA DIZAJNU

PIOTR GRZEGORZEWSKI

Cześć,
nazywam się pioTR grzegorzewSKI, z zamiłowania i z wykształcenia jestem plastykiem. 
Od 1999 roku,zajmuję się grafiką komputerową, cały czas ucząc się nowych umiejętności i śledząc obowiązujące trendy.
Posiadam swój styl, ale w kwestiach komercyjnych słucham przede wszystkim klienta i staram się dopasować do jego oczekiwań. 
Mam doświadczenie w kierowaniu zespołem, oraz jako freelancer w bezpośrednim kontakcie z klientem. 
W wolnych chwilach rozwijam swoje pasje, spędzam czas na aktywnym wypoczynku, pogłębiam swoją wiedzę, oraz staram się jak najwięcej czasu poświęcać swoim dzieciom.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   |  501 177 128  |  WARSZAWA

 

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) zawarte na stronie www.strefadizajnu.pl, są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Wszystkie użyte na niniejszej Stronie inne znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Podlegają one ochronie zgodnie z właściwymi przepisami prawa i ich wykorzystywanie jest zabronione, w związku, z czym dostępu Państwa do Strony nie należy interpretować jako przyznania jakiejkolwiek licencji lub prawa do korzystania ze znaków występujących na Stronie bez uprzedniej pisemnej zgody właściciela takich znaków.

Klienci